1

Fitness Centrum
Tee House Gym

2

Fitness Centrum
Tee House Gym

   

Posilování a cardio na dosah ruky


Zbrusu nový Tee House Gym v prostorách Golf Resortu Čeladná o velikosti přesahující 150 m2 je určený pouze pro ubytované hosty našeho resortu a abonenty s ročním předplatným. Díky tomu si aktivní relax můžete užívat dle svých preferencí, vždy v klidu a soukromí.

Otevírací doba

Zaskočte si na rychlé cardio ráno před prací či odjezdem na výlet, nebo v tělocvičně uzavřete úspěšný den. Víme, že zdravý životní styl nepočká, Tee House Gym je vám proto k dispozici denně od 7 hodin ráno až do 10 hodin večer.

Pondělí - neděle 7:00 - 22:00 hod.

Kontakt: +420 552 303 900

Email: recepce@teehouse.cz

Cvičení pro ty, kdo to myslí vážně

Členství v posilovně & fitness centru Tee House Gym je k dispozici k zakoupení na recepci, a to pouze v dlouhodobé variantě na 12 měsíců. Díky tomu se budete potkávat s lidmi s podobnou životní filosofií, pozitivním přístupem ke sportu a zájmem o příjemnou atmosféru.

Vybavení Tee House Gym

V našem fitness naleznete cardio zónu, ve které si užijete svoji dávku endorfinů za každého počasí. K dispozici je také široká škála moderních posilovacích strojů, činky, vybavení pro indoor spinning či míče určené k balančnímu cvičení a relaxaci.

Dárkový voucher pro radost z bytí

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na ubytování, pobytový balíček, nebo částkou dle Vaší volby na čerpání služeb.

Více informací Méně informací
Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat a vytvoříme na míru voucher přesně podle Vašich potřeb.
Políčka označené * jsou povinné a poptávka je nezávazná.