možnost výhodného členství
v klubu Golf Čeladná

možnost výhodného členství
v klubu Golf Čeladná

možnost výhodného členství
v klubu Golf Čeladná

možnost výhodného členství
v klubu Golf Čeladná

možnost výhodného členství
v klubu Golf Čeladná

2 3 4 5 6

Tee House je součástí resortu Golf Čeladná se všemi benefity


Obrovská výhoda bydlení v Tee House Čeladná spočívá v tom, že je součástí špičkového resortu Golf Čeladná. Staňte se i Vy členem klubu Golf Čeladná!

Zde si můžete na sto procent užít svůj volný čas, zahrát si golf na jednom z našich mistrovských PGA hřišť, zajezdit na koni či na kole nebo si jen tak zajít na procházku do okolních lesů. V Tee House naleznete veškerý servis včetně správy budovy, služeb recepce, ostrahy a domovníka, který Vám pomůže jak s vyřešením případných každodenních starostí, tak i s rezervací Vašeho tee time na jakémkoliv hřišti. Najdete zde rovněž oblíbenou klubovou restauraci a bar, kde Vám profesionální tým připraví snídani, oběd nebo večeři dle Vašeho přání.

 

The Old Course

Hřiště, jež dostalo svou nynější podobu v roce 2004 a prošlo křtem PGA European Tour v roce 2009, je výzvou pro hráče všech výkonnostních kategorií. Celé je velmi citlivě zasazeno do beskydské pahorkatiny. Díky zachování původních remízků a lesíků se architektům a M. Á. Jimenésovi, spolutvůrci hřiště, podařilo dosáhnout toho, že působí dojmem, jako by tu bylo odjakživa. Úzké fairwaye se strategicky umístěnými bunkery nutí hráče k preciznosti ve výběru holí i strategie. Reliéf jamek stoupá a klesá někdy mírněji, jindy zase poněkud dramatičtěji, celkově však vytváří scenerie, při nichž se nebudete ani chvíli nudit. Každá jamka vás zaujme svou individualitou. Nezapomenutelným dělá tohle hřiště nejen jeho podhorský charakter, ale rovněž unikátní koncepce víceúrovňových greenů, které svým charakterem a rozlehlostí nemají v ČR odpovídající srovnání a potrápily i nejednoho profesionálního hráče při turnaji PGA European Tour.

 

The New Course

Hřiště dvou rozdílných charakterů. První devítka působí spíše linksovým dojmem s úzkými fairwayemi, obklopenými vegetací, četnými bunkery, proloženými občas jejich skotskou variantou, a rozsáhlými greeny, dobře hlídanými pískovými i vodními překážkami. Vzdáleně je tak možné uslyšet ozvěny ostrovních hřišť, na nichž se hrají prestižní turnaje jako British Open. I zde se každá nepřesnost trestá nebezpečně se vinoucími hranicemi hřiště či vodními překážkami, a odměnou za její opak je patování na jamkovištích, skýtajících svou rozlehlostí nepřeberné množství variant umístění jamky. Druhá devítka se více rozvolňuje do krajiny a kopíruje její původní reliéf, který byl mistrně využit k zasazení podmanivých jamek. Četná jezírka a rokle dělají tuto část hřiště nejen psychologicky náročnější, ale také lahodí oku pozorovatele s golfově vyvinutou optikou, a nejen jeho.

 

The European Course

The European Course tvoří střed – osu resortu, neboť zahrnuje druhé devítky hřišť The Old Course a The New Course, které mají pro účel tohoto uspořádání prohozené poslední jamky, aby hra mohla volněji plynout. Je rovněž návratem ke kořenům, neboť se rozkládá na místech původního osmnáctijamkového hřiště, otevřeného v roce 2001. Hřiště bravurně využívá terénního uspořádání krajiny a vynucuje si respekt mnohými roklemi a jamkami, padajícími a zase se vzdouvajícími zpět ke greenům. Vše doplňují chytře umístěné vodní plochy a rozlehlé bunkery. Toto hřiště v roce 2011 prověřilo nejlepší profesionály PGA European Tour a i v úpravě pro neprofesionálního golfistu je nespornou výzvou golfových dovedností každého hráče. Nejenže vyžaduje precizní hru, ale nutí hráče myslet téměř při každé ráně. Tato nutnost stálého „soustředění se“ je psychologicky vyvážená klidem okolní krajiny a krásou panoramat beskydských kopců, obklopujících každou pozici na hřišti.

 

Klubová atmosféra a komunita

Buďte součástí klubové atmosféry a komunity na Golfu Čeladná, která sdružuje přibližně 100 golfových nadšenců nejenom z Moravskoslezského kraje, ale i celé České republiky, Slovenska a Polska! Pravidelně organizujeme klubové akce a turnaje, jako je například páteční Lázeňák, sobotní X Tour či Open turnaje. Naše komunita propojuje sportovní duch a společenskou prestiž – a nemálo členů jí také využilo při navázání obchodních příležitostí a nových přátelství.

 

Trenéři a golfová výuka

Tým resortu Golf Čeladná má ve svých řadách profesionální trenéry a golfové asistenty, kteří jsou připraveni pro práci jak s úplnými nováčky v golfu, tak i s pokročilými hráči, kteří cítí potřebu konzultace nebo profesionálního vedení v tréninku. Tým trenérů je veden Head Golf Pro Adrianem Hubertem.

 

PGA Tour a akce na Golf Čeladná

PGA European Tour do ČR opět zavítala v letech 2009 – Moravia Silesia Open, 2010 – Czech Open a 2011 – Czech Open. Po dvanáctileté pauze jsme převzali štafetu pořadatelství od Golf Resortu Karlštejn a opět jsme u nás zažili atmosféru světových turnajů, televizních vysílání a překonávání rekordů hřišť. The Old Course nebylo v turnaji pokořeno od roku 2009, kdy zahrál Argentinec Tano Goya pěkných 65 ran. Při posledním ročníku Czech Open v roce 2011 zahrál Ind Gaganjeet Bhullar na The European Course dokonce, pro někoho neskutečných, 64 ran. Nutno podotknout, že na zdejší obtížnost hřiště je to nádherný výsledek. Golf Čeladná je každoročně hostitelem mnoha prestižních golfových turnajů jak komerčního, tak i sportovního charakteru.

 

Restaurace a bar

Nechte starosti s vařením na nás! V rámci bydlení v Tee House lze domluvit plné využití naší restaurace, která je celoročně otevřena. Můžete si zde objednat snídaně, obědy a večeře, a to jak v rámci polopenzí, tak i plných penzí. Krédem naší kuchyně je kvalitní servis, prvotřídní suroviny a moderní přístup ke gastronomii. Nabízíme tradiční gastronomii s fúzí asijské a mezinárodní kuchyně, která je mezi našimi návštěvníky velmi oblíbená pro svou nápaditost, chuť a zdravý základ. Náš servis a kuchyně jsou také připraveny zajistit cateringové služby pro turnaje, svatby nebo kongresy.

Tee House Čeladná spojuje kvalitní architekturu
a neopakovatelnou atmosféru Beskyd
s možností prémiového vyžití

Pro Shop & Academy
Restaurant & Bar
Club Apartments
Grand Events
Horse Academy
Snow Aréna
 
Zásady zpracování osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společnostíGolferia House, a.s, se sídlem č.p. 741, 739 12 Čeladná, IČ: 05278121 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Tee House Čeladná“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.