horské apartmány
v prestižním areálu Golf Čeladná

horské apartmány
v prestižním areálu Golf Čeladná

horské apartmány
v prestižním areálu Golf Čeladná

horské apartmány
v prestižním areálu Golf Čeladná

horské apartmány
v prestižním areálu Golf Čeladná

2 9 4 10 8

Pořiďte si druhý domov v srdci Beskydských hor


Tee House Čeladná nabízí horské apartmány v srdci beskydských hor a v prvotřídním standardu. Budovy jsou součástí resortu Golf Čeladná a jejich obyvatelé tak mohou naplno využívat všech benefitů a možností vyžití resortu. Ty jsou například členství v jednom z klubů Golf Čeladná, hra na The Old Course a The New Course, klubová restaurace a bar s venkovním posezením u ohně, jízdy na kole, vyjížďky na koni a služby Horse Ranch, zimní Snow Aréna s profesionálně upravenými běžkařskými trasami, využití tenisových kurtů a služeb hotelu Miura, služby concierge (domovníka), včetně úklidu a služeb správy nemovitosti.

Čeladná je synonymem překrásné beskydské lokality, která umožňuje nespočetné množství aktivního vyžití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. Členové vedení resortu jsou aktivními sportovci, kteří se mimo golfu věnují běhu, cyklistice, běžkování a správné výživě. Můžete si být jisti, že Vám dokážeme připravit sportovní podmínky tak, abyste si svůj volný čas skvěle užili. Nebo se jen tak vydejte do okolní přírody na relaxační procházku a užívejte si šum větví a zvuky okolní přírody.

 

Využijte veškerých služeb resortu

Obrovská výhoda bydlení v Tee House Čeladná spočívá v tom, že je součástí špičkového resortu Golf Čeladná. Zde si můžete na sto procent užít svůj volný čas, zahrát si tenis nebo golf na jednom z našich mistrovských PGA hřišť, zajezdit na koni či na kole nebo si jen tak zajít na procházku do okolních lesů. V Tee House naleznete veškerý servis včetně správy budovy, služeb recepce, ostrahy a domovníka, který Vám pomůže jak s vyřešením případných každodenních starostí, tak i s rezervací Vašeho tee time na jakémkoliv hřišti. Najdete zde rovněž oblíbenou klubovou restauraci a bar, kde Vám profesionální tým připraví snídani, oběd nebo večeři dle Vašeho přání.

 

PGA golfové hřiště

Resort Golf Čeladná poskytuje maximální golfové vyžití na dvou mistrovských hřištích The Old Course a The New Course, které hostily slavnou PGA European Tour v roce 2009, 2010 a 2011. Každé z hřišť má osobitý charakter a nikdy se neomrzí, zvlášť v malebné krajině Beskyd, kdy jednotlivá roční období poskytují jiné vizuální i herní zážitky. Golf Čeladná také úzce spolupracuje s okolními kluby, takže členové domácího klubu Golf Čeladná mohou požívat speciálních benefitů i mimo hranice Čeladné. O prvotřídní kvalitu se stará profesionální tým, na který se vždy můžete spolehnout.

 

Kvalitní architektura na Čeladné

Autory architektonického návrhu a projektu jsou architekti Vít Máslo a David Richard Chisholm z mezinárodního ateliéru CMC architects, který je podepsán pod mnoha oceňovanými realizacemi v Čechách i v zahraničí. Ateliér v minulosti spolupracoval na mezinárodních projektech s významnými osobnostmi architektury, jako jsou například Frank O. Gehry nebo Jean Nouvel. Návrh apartmánového domu Tee House Čeladná svým tvarem plně respektuje okolí beskydských hor a díky použitým materiálům se stává součástí přirozeného krajinného rázu.

 

Nechte práci na nás...

Součástí nabízeného servisu v Tee House Čeladná je i tzv. concierge, tj. služby domovníka, který dohlédne na úklid Vašeho apartmánu, zahradnické úpravy, převzetí pošty v době Vaší nepřítomnosti, donášku jídla z restaurace v resortu, rezervaci tee time či masáží a zapůjčení horských kol, dále zařídí projížďky na koni, zajistí výuku golfu s Head Pro resortu a samozřejmě neopomene povinnosti spojené se správou nemovitosti ani nahlášení případných závad, včetně jejich opravy.

 

Snídaně, obědy a večeře... bez starostí!

Nechte starosti s vařením na nás! V rámci bydlení v Tee House lze domluvit plné využití naší restaurace, která je celoročně otevřena. Můžete si zde objednat snídaně, obědy a večeře, a to jak v rámci polopenzí, tak i plných penzí. Krédem naší kuchyně je kvalitní servis, prvotřídní suroviny a moderní přístup ke gastronomii. Nabízíme tradiční gastronomii s fúzí asijské a mezinárodní kuchyně, která je mezi našimi návštěvníky velmi oblíbená pro svou nápaditost, chuť a zdravý základ. Náš servis a kuchyně jsou také připraveny zajistit cateringové služby pro turnaje, svatby nebo kongresy.

Tee House Čeladná spojuje kvalitní architekturu
a neopakovatelnou atmosféru Beskyd
s možností prémiového vyžití

Pro Shop & Academy
Restaurant & Bar
Club Apartments
Grand Events
Horse Academy
Snow Aréna
 
Zásady zpracování osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společnostíGolferia House, a.s, se sídlem č.p. 741, 739 12 Čeladná, IČ: 05278121 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Tee House Čeladná“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.