Nechte se hýčkat v klubovém
Wellness & Spa!

Součástí Tee House Čeladná je bazén, sauna a wellness area


Součástí služeb v Tee House Čeladná je také vysoce kvalitní wellness, které opět navrhl akad. arch. Vít Máslo. Zde můžete naplno relaxovat jak po golfu, tak po aktivním sportu, turistice, nebo jen tak po náročném pracovním týdnu. Využijte kdykoliv (po předchozí rezervaci) služeb našich profesionálních masérů, a to jak ve sportovních, tak i relaxačních programech masáží.

V rámci wellness naleznete také finskou a parní saunu včetně odpočívárny a designového krytého bazénu s výhledy do zeleně.

 

Moderní krytý bazén

Součástí wellness centra je rovněž vyhřívaný bazén. Zážitek umocní výhledy do zeleně z velkoformátových francouzských oken. Hned u bazénu je navržena tichá odpočívárna, kde si můžete odpočinout a nabrat síly. Tato část je přístupná pouze obyvatelům Tee Housu.

 

Sportovní a relaxační masáže

Tee House Čeladná svým umístěním v rámci resortu vybízí k aktivnímu odpočinku, tedy ke sportu, po kterém vzniká potřeba regenerace. Využijte kdykoliv (po předchozí rezervaci) služeb našich profesionálních masérů, a to jak ve sportovních, tak i relaxačních programech masáží, uvolněte se a užijte si každou chvíli.

 

Finská a parní sauna

Saunování má řadu pozitivních účinků: dokáže stimulovat imunitu a zároveň působí relaxačně, podobně jako třeba jóga. V sauně nikam nespěcháte, můžete si s přáteli v klidu popovídat, v odpočívárně naleznete klid a uvolnění. Saunování působí blahodárně na regeneraci svalové hmoty aktivních sportovců. Ve wellness zóně Tee Housu naleznete jak finskou, tak i parní saunu.

Tee House Čeladná spojuje kvalitní architekturu
a neopakovatelnou atmosféru Beskyd
s možností prémiového vyžití

Pro Shop & Academy
Restaurant & Bar
Club Apartments
Grand Events
Horse Academy
Snow Aréna
 
Zásady zpracování osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společnostíGolferia House, a.s, se sídlem č.p. 741, 739 12 Čeladná, IČ: 05278121 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Tee House Čeladná“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.