Druhý

Pokoje i společné prostory
pečlivě dezinfikujeme

Rezervovat
Rychlá
Rezervace
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Promokód
 
Jedna

Sportovní golfové i relaxační
zážitky v srdci Beskyd

Rezervovat
Rychlá
Rezervace
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Promokód
 
Třetí

Najdete nás v srdci
Beskydských hor

Rezervovat
Rychlá
Rezervace
Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Promokód
 
     
A3.1.06a / A3 / 1.NP
Rodinný apartmán
podlahová plocha: 35.2 m2
celková plocha k užívání: 41,4 m2
TEE-0101
TEE-0101
TEE-0101
TEE-0101
01 Předsíň 5,0 m2
02 Koupelna 5,6 m2
03 Obývací pokoj s kk 21,8 m2
Obytná plocha 32,8 m2
svislé konstrukce 2,4 m2
podlahová plocha 35,2 m2
04 Lodžie 6,2 m2
▶ příklad ročního zhodnocení:
ročně v %
finanční zhodnocení 2,0% z ceny s DPH: 78 266 Kč 2,00%
zhodnocení v poskytnutých službách: 224 251 Kč
interiér 60 000 Kč
energie 30 907 Kč
služby SVJ 25 344 Kč
možnost ubytování 10 dní sezóna / 20 dní mimo sezóna 108 000 Kč
celkové zhodnocení: 302 517 Kč 7,70%
Cena nájmu pro investora nezahrnuje snídani.
Cena zahrnuje úklid a praní ložního prádla 1x za pobyt.
Částka za obnovu interiéru po 5 letech: 150 000 Kč
Obnova interiéru bude probíhat po 5 letech investičního cyklu.

Rodinné apartmány naleznete v druhém patře obou budov. Všechny mají velkoformátová francouzská okna, nabízející scénický výhled do okolní přírody. V ceně těchto apartmánů je výhodná nabídka členství v golfovém klubu Golf Čeladná. Rodinné apartmány mají rozlehlé terasy, které umožňují překrásné výhledy do okolí resortu a okolních hor.

Rodinné apartmány jsou povětšinou nabízeny v dispozicích 2+kk až 4+kk a v metráži od 54 m2 do 171 m2 celkové užitné plochy. Dispozice jsou navrženy tak, aby zajistily pohodlné zázemí tří- až pětičlenné rodině. Každý rodinný apartmán (v závislosti na velikosti) má garantovanou možnost rezervace minimálně jednoho garážového stání a sklepního úložného prostoru pro sportovní vybavení.

   

  Spojte si několik jednotek, a vytvořte si apartmán dle svých představ

  Vytvořte si apartmán dle svých požadavků! Pokud Vám nevyhovuje žádná z navržených dispozic, je možno (do určité fáze stavební realizace) apartmány spojovat, a vytvořit si tak vlastní dispozici dle možností daných modulárním systémem stavby. Např. spojením dvou 2+kk apartmánů získáte krásný rodinný 4+kk apartmán, nebo 3+kk apartmán s velmi prostorným obývacím pokojem a velkorysými ložnicemi. Vašim možnostem se meze nekladou: pokud si přejete spojit celé exkluzivní třetí patro v budově B, lze to provést, pokud chcete propojit menší jednotky, a získat tak více prostoru pro svou rodinu, tato varianta je také možná. Vše záleží na Vašich požadavcích… a také čase. Tyto změny lze volně provádět do určitého momentu v rámci stavby a poté již s ohledem na konstrukční a technologická omezení. Chcete-li horský apartmán dle Vašich představ, neváhejte a kontaktujte nás ihned.

   

  Investiční prodej apartmánů s výnosem až 12% p.a.

  Pořiďte si apartmán v Tee House Čeladná, a zhodnoťte své peněžní prostředky až o 12% p.a.! V případě, že hledáte zajímavý investiční nástroj, který nepodléhá dopadům finančních krizí, investujte do nemovitostí. Nejde jen o to, že investice do nemovitostí je nejbezpečnějším a po staletí prověřeným nástrojem uložení finančních prostředků; cena nemovitostí také ve střednědobém a dlouhodobém horizontu stále roste. Rovněž, díky našemu know-how, dokážeme Vaši nemovitost meziročně zhodnotit o pravidelný finanční výnos, a to díky krátkodobému pronájmu během doby, kdy ji nebudete využívat. Po započtení nákladů na služby, energie a obnovu apartmánu po pětiletém období bude zhodnocení Vašeho apartmánu stále větší a jistější než investice do běžných finančních nástrojů současné doby.

   

  Pronajměte si druhý domov na Čeladné

  V případě, že zvažujete zakoupení horského apartmánu, ale nejste si jisti jeho využitelností Vámi nebo Vaší rodinou, zkuste jednu z možností dlouhodobého pronájmu. Ten je buď jednoroční, nebo dvouletý se zvýhodněným nájmem, případně tříletý s největším procentem zvýhodnění. V případě dlouhodobého pronájmu můžete využívat apartmán se všemi výhodami a možnostmi resortu Golf Čeladná. U dlouhodobých nájmů rovněž představujeme možnost tzv. investičního nájmu, kdy si za předem stanovenou cenu můžete svůj apartmán odkoupit se započtením již využitého nájmu. Pro více informací kontaktujte našeho obchodního manažera.

   

  Kvalitní standard

  Všechny bytové jednotky jsou připraveny ve vysokém standardu. Francouzská okna jsou velkoformátová, v izolačním trojskle a s přípravou pro exteriérové žaluzie. Povrchy v obývacích místnostech jsou dřevěné třívrstvé, v chodbách a koupelnách z velkoformátové dlažby. Terasy jsou ze sibiřského modřínu. Vstupní dveře do apartmánu splňují požadavky bezpečnostní třídy 3, vnitřní dveře jsou plné, dýhované, nebo bílé lakované (polomat), s obložkovou bezfalcovou zárubní a 3D závěsy a s magnetickým zámkem. Koupelny jsou vybavené kvalitní keramikou, v obývacích místnostech je ve standardu příprava pro kuchyňskou linku. Tu Vám samozřejmě můžeme dodat na míru. Chlazení a vytápění je řešeno tzv. fancoily (VRF systém), v koupelnách jsou připraveny elektrické podlahové rohože a otopné žebříky. Tento systém vytápění umožňuje přesný odečet energií na jednotlivou místnost a jednotku. Součástí vybavení je inteligentní ovládání topení a chlazení s možností napojení na hotelový systém a s využitím služeb domovníka. Vysokorychlostní internet s příjmem satelitní TV je samozřejmostí. Tee House je součástí 24/7 hlídaného resortu, který je za závorou a jehož veřejné prostory jsou hlídány kamerami. Přístupy do budov a garáží jsou kontrolované magnetickými kartami.

   

  Překrásné výhledy

  Většina apartmánů poskytuje dech beroucí scénické výhledy na okolní Beskydy a devátou jamku mistrovského The Old Course hřiště resortu Golf Čeladná. Užijte si vpodvečer chvilku ticha, zaposlouchejte se do zvuků přírody v Tee House Čeladná a kochejte se výhledy na Lysou horu, Smrk, Ondřejník, Kněhyni nebo Malou a Velkou Stolovou horu.

   

  Sky is the limit...

  Ať už jsou Vaše požadavky jakékoliv, kvalita a provedení standardů jsou do určité fáze stavby možné v jakémkoliv standardu. Kamenné a dřevěné obklady, stěrky, armatury a sanita, vše záleží na Vaší představě. Naši profesionálové Vám pomohou s výběrem a návrhem Vašeho bytu. V případě, že vývoj stavby již nedovolí měnit tento standard, můžete být i tak ubezpečeni, že se jedná o standard navržený renomovanými architekty a ve vysoké kvalitě.

   

  Vlastní zahrádka, ale bez sekačky...

  Vychutnávejte si veškeré pohodlí horského bydlení, ale s maximálním komfortem. O Váš apartmán a předzahrádku se rádi postaráme tak, abyste nemuseli trávit víkendy uklízením nebo se sekačkou v ruce. Užívejte si na maximum výhody resortu, golf, jízdu na kole a koni, procházky po okolních kopcích či večery ve skvělé restauraci.