1

Každý den si dopřejte
Wellness & Beauty

2

Každý den si dopřejte
Wellness & Beauty

6

Každý den si dopřejte
Wellness & Beauty

7

Každý den si dopřejte
Wellness & Beauty

Nechte se hýčkat a dopřejte si klid a pohodu


Součástí hotelu Tee House je zcela nové wellness, kde můžete naplno relaxovat po aktivním sportu i náročném dni. Dopřejte si pobyt v parní či finské sauně, vyhřívaném bazénu, odpočiňte si v relaxační zóně a uvolněte své tělo pod rukama zkušených masérů.

Otevírací doba

Masáže:

Pondělí - neděle 10:00 - 20:00


Wellness pouze pro ubytované hosty:

Bazén | Pondělí - neděle 08:00 - 22:00
Sauny | Pondělí - neděle 14:00 - 22:00

 

Glamorous beauty od Carol Joy London

Nabídka příjemného, ale zároveň velmi účinného ošetření pleti od Carol Joy London. Speciální technologie kombinovaná s řadou produktů luxusní kosmetiky pro péči o pleť proti stárnutí.

 

Ceník procedur Carol Joy London
Masáže

Tee House Čeladná svým umístěním v rámci resortu vybízí k aktivnímu odpočinku, tedy ke sportu, po kterém vzniká potřeba regenerace. Využijte kdykoliv (po předchozí rezervaci) služeb našich profesionálních masérů, vyberte si z široké nabídky masáží a užijte si každou chvilku.

 

Ceník masáží
Krytý bazén

Součástí wellness centra je rovněž vyhřívaný bazén. Zážitek umocní výhledy do zeleně z velkoformátových francouzských oken.

 

Parní a finská sauna

Saunování má řadu pozitivních účinků: dokáže stimulovat imunitu a zároveň působí relaxačně, podobně jako třeba jóga. V sauně nikam nespěcháte, můžete si s přáteli v klidu popovídat, v odpočívárně naleznete klid a uvolnění. Saunování působí blahodárně na regeneraci svalové hmoty aktivních sportovců. Ve wellness zóně Tee Housu naleznete jak finskou, tak i parní saunu.

Relaxační zóna

Hned u bazénu je navržena tichá odpočívárna, kde si můžete odpočinout a nabrat síly. Během teplých letních dnů  můžete využít vstup na terasu s lehátky pro opalování a odpočinek.

 

Dárkový voucher pro radost z bytí

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na ubytování, pobytový balíček, nebo částkou dle Vaší volby na čerpání služeb.

Nabídka voucherů