test

Hotel Tee House Čeladná
apartmány a wellness

Hotel Tee House Čeladná
apartmány a wellness

   

Scénická lokalita Čeladné uprostřed beskydských hor


Čeladná je synonymem překrásné beskydské lokality, která umožňuje nespočetné možnosti aktivního využití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. Členové vedení resortu jsou aktivními sportovci, kteří se mimo golfu věnují běhu, cyklistice, běžkování a správné výživě. Můžete si být jisti, že Vám dokážeme připravit sportovní podmínky tak, abyste si svůj volný čas skvěle užili. Nebo se jen tak vydejte do okolní přírody na relaxační procházku.

Totální golfové vyžití

Resort Golf Čeladná poskytuje maximální golfové vyžití na dvou mistrovských hřištích The Old Course a The New Course, které hostily slavnou PGA European Tour v roce 2009, 2010 a 2011. Každé z hřišť má osobitý charakter a nikdy se neomrzí, zvlášť v malebné krajině Beskyd, kdy jednotlivá roční období poskytují jiné vizuální i herní zážitky. O prvotřídní kvalitu se stará profesionální tým, na který se vždy můžete spolehnout.

Více informací
Ubytování na hřišti

Zaparkujte auto a využijte všech služeb resortu na jednom místě. Hotel Tee House nabízí ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech, wellness služby, 24 hodinovou recepci se širokou nabídkou sortimentu ve stylovém Food Boutique. 

Ideální pro rodinné a firemní akce

Prostory víceúčelové kongresové haly s kapacitou až 300 osob jsou vhodné pro firemní akce, školení, kongresy i svatby a jiné kulturní akce. Salonek v restauraci naopak pro menší skupinky do 40 osob. Náš profesionální tým Vám zajistí akci od A do Z.

Kvalitní architektura

Autory architektonického návrhu a projektu jsou architekti Vít Máslo a David Richard Chisholm z mezinárodního ateliéru CMC architects, který je podepsán pod mnoha oceňovanými realizacemi v Čechách i v zahraničí. Ateliér v minulosti spolupracoval na mezinárodních projektech s významnými osobnostmi architektury, jako jsou například Frank O. Gehry nebo Jean Nouvel. Návrh apartmánového domu Tee House Čeladná svým tvarem plně respektuje okolí beskydských hor a díky použitým materiálům se stává součástí přirozeného krajinného rázu.

Dárkový voucher pro radost z bytí

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na ubytování, pobytový balíček, nebo částkou dle Vaší volby na čerpání služeb.

Nabídka voucherů