1

Hotel Tee House Čeladná
apartmány a wellness

Místo, kam se budete rádi vracet


Zaparkujte auto a využijte všech služeb resortu na jednom místě. Hotel Tee House nabízí ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech, wellness služby, 24 hodinovou recepci se širokou nabídkou sortimentu ve stylovém Food Boutique.

Pokoje Comfort

Ubytování v moderně zařízených pokojích včetně balkonu s posezením zajišťuje komfort pro jednotlivce, páry i partu přátel. 

Součástí všech pokojů je navíc mini lednice s nápoji i kávovar pro přípravu kávy a čaje pro ubytované hosty zdarma. Nechybí ani Wi-Fi připojení a možnost parkovat přímo u hotelu. 

Rodiny s dětmi mohou využít možnosti propojených pokojů. 

Více informací
Apartmány Premium

Hotel Tee House Čeladná nabízí celkem 3 stylově zařízené apartmány s pohodlnou manželskou postelí a moderní rozkládací pohovkou

Pro Vaše maximální pohodlí je součástí faketaschen každého apartmánu kuchyňský kout s nezbytnými elektrospotřebiči, kávovar pro přípravu kávy a čaje, jídelní kout a prostorné sociální zázemí. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení a možnost parkovat přímo u hotelu. 

Více informací
Wellness a Spa

Součástí hotelu je kvalitní wellness zóna. Zde mohou ubytovaní hosté naplno relaxovat jak po aktivním sportu, tak po náročném dni. K dispozici je vyhřívaný bazén, sauny, relaxační zóna a masáže.

Služby hotelu

Recepce je v provozu nepřetržitě 24 hodin denně. Zajišťuje ubytování hostů, vstup do wellness i rezervaci masáží. 

Součástí recepce je stylový Food Boutique se širokou nabídkou kvalitních vín, italských sýrů a uzenin, těstovin a dalších pochutin a nápojů. Máte zde možnost také posedět u výborné kávy. 

Recepce zajišťuje za poplatek úschovu zavazadel, kol i golfových bagů. Zdarma mohou hosté využít parkování přímo před hotelem.

Restaurace menu À la carte

Restaurace se nachází v přízemí hotelu Tee House a poskytuje snídaně, obědy a večeře nejen pro ubytované hosty, ale i další návštěvníky resortu. 

Vaří se zde z čerstvých surovin a denně restaurace nabízí obměněnou nabídku jídel À la carte. 

Součástí restaurace je terasa o kapacitě 36 míst.

Dárkový voucher pro radost z bytí

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na ubytování, pobytový balíček, nebo částkou dle Vaší volby na čerpání služeb.

Nabídka voucherů