1

Scénická lokalita Čeladné
uprostřed beskydských hor

Srdce v tempu Beskydských hor


Čeladná je synonymem překrásné beskydské lokality, která umožňuje nespočetné možnosti aktivního vyžití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. Součástí areálu je také Horse Ranch a přilehlé okolí poskytuje další atrakce nejen pro sportovce.

Vycházky a túry do okolních hor

Beskydská příroda vybízí k procházkám do okolních lesů a horským túrám na Smrk, Ondřejník, Lysou horu nebo Radhošť. Je zde nekonečné množství turistických tras a jejich výkonnostních úrovní.

Horse Ranch

Součástí resortu je také Horse Ranch. Věnují se zde především westernovému ježdění, ale domov tady mají rovněž koně věnující se parkuru nebo rekreačnímu ježdění se svými majiteli. V současné době jsou ve stáji koně těchto plemen: Quarter Horse, Paint Horse, Appaloosa, Český teplokrevník, Hafling a Fríský kůň.

Lyžařský ráj

Nedaleko resortu se nachází lyžařská sjezdovka SKI Malenovice, kde mohou ubytovaní hosté využít slevy na skipassy. Okolní hory poskytují další možnosti lyžování, například na sjezdovkách Gruň či Bílá. Dokonce i příznivci skialpinistického lyžování mohou jít na výšlap na vrchol nedaleké Lysé hory. 

Boboffka

Nově otevřená bobová dráha se nachází jen 3 minuty jízdy z resortu! Zábavná atrakce o délce 800 m nejen pro děti, ale i pro dospělé nebo jako zpestření teambuildingu. Otevřeno zde mají celoročně (kromě března a dubna, kdy je zavřeno z důvodu výskytu rysů v CHKO).

Stezka Valaška

Na nedalých Pustevnách se nachází oblíbená atrakce pro děti i dospělé - Stezka Valaška. Nadzemní stezka o celkové délce 660 m vedoucí až ke skleněnému Skywalku, který se nachází ve výšce 15,2 m od země.

Dárkový voucher pro radost z bytí

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na ubytování, pobytový balíček, nebo částkou dle Vaší volby na čerpání služeb.

Nabídka voucherů