Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

Tee House Čeladná – místo pro aktivní odpočinek

2 10 4 11 6 7

Scénická lokalita Čeladné uprostřed beskydských hor


Čeladná je synonymem překrásné beskydské lokality, která umožňuje nespočetné možnosti aktivního vyžití v kombinaci s tichou přírodou a odpočinkem. Členové vedení resortu jsou aktivními sportovci, kteří se mimo golfu věnují běhu, cyklistice, běžkování a správné výživě. Můžete si být jisti, že Vám dokážeme připravit sportovní podmínky tak, abyste si svůj volný čas skvěle užili. Nebo se jen tak vydejte do okolní přírody na relaxační procházku a užívejte si šum větví a zvuky okolní přírody.

 

Tee House Čeladná – útočiště v moderní době

 

Totální golfové vyžití

Resort Golf Čeladná poskytuje maximální golfové vyžití na dvou mistrovských hřištích The Old Course a The New Course, které hostily slavnou PGA European Tour v roce 2009, 2010 a 2011. Každé z hřišť má osobitý charakter a nikdy se neomrzí, zvlášť v malebné krajině Beskyd, kdy jednotlivá roční období poskytují jiné vizuální i herní zážitky. Golf Čeladná také úzce spolupracuje s okolními kluby, takže členové domácího klubu Golf Čeladná mohou požívat speciálních benefitů i mimo hranice Čeladné. O prvotřídní kvalitu se stará profesionální tým, na který se vždy můžete spolehnout.

 

Cyklistický ráj

Máme pro Vás připravené doporučené cyklistické trasy, dělené dle výkonnostních kategorií. Vedení resortu rovněž pořádá závod CREAM Bike Čeladná, který je bikerským svátkem a každoročně přitahuje více než tisíc nadšenců z celé České republiky, ze Slovenska a Polska. Na Čeladné trénují i olympionici a mistři v cross country, jako například Jaroslav Kulhavý, Radim Kořínek a další. Případné soukromé tréninky nebo doporučení lze kdykoliv zajistit.

 

Vycházky a túry do okolních hor

Beskydská příroda vybízí k procházkám do okolních lesů a horským túrám na Smrk, Ondřejník nebo Lysou horu. Je zde nekonečné množství turistických tras a jejich výkonnostních úrovní. Tee House Čeladná nabízí horské apartmány, tzv. druhé bydlení na horách. Užijte si volné chvíle, relaxujte bez vyrušení, nebo si vyčistěte hlavu v horách, jízdou na kole či hrou na prestižním hřišti Golf Čeladná. Nebuďte v zajetí víkendových povinností!

 

Horse Ranch

Součástí resortu je také Horse Ranch. Věnujeme se zde především westernovému ježdění, ale domov tady mají rovněž koně věnující se parkuru nebo rekreačnímu ježdění se svými majiteli. V současné době jsou ve stáji koně těchto plemen: Quarter Horse, Paint Horse, Appaloosa, Český teplokrevník, Hafling a Fríský kůň. Můžete zde také ustájit své koně a svěřit jejich péči dlouholetým profesionálům či si zarezervovat projížďku s instruktorem.

 

Tenisové kurty

V rámci designového hotelu Miura jsou k dispozici dva tenisové kurty se speciálním US Open povrchem. Zahrajte si tenis s výhledem na Ondřejník a Lysou horu! Díky umělému osvětlení je možné hrát i po setmění. Na recepci jsou k zapůjčení tenisové rakety a je zde možnost zakoupit si tenisové míčky.

 

Lyžařský beskydský ráj

Pro členy Tee House Clubu je rovněž připravena výrazná sleva v nedalekém partnerském lyžařském středisku Malenovice. Okolní hory poskytují další možnosti lyžování, například na oblíbených Pustevnách nebo sjezdovkách Gruň či Bílá. Dokonce i příznivci skialpinistického lyžování mohou jít na výšlap na vrchol nedaleké Lysé hory. Díky celoročnímu provozu resortu Golf Čeladná jsou všechny služby a restaurace otevřené celosezónně.

 

Snow Aréna – běžkařský ráj

Cream Snow Aréna Čeladná je novou rodinnou sportovní atrakcí na Čeladné; nachází se v areálu resortu Golf Čeladná. Konec „partyzánského“ převlékání se na parkovištích a běhání na běžkách v mlze na hřebenech hor! Užijte si při běžkování a bruslení s výhledy na hory a se zázemím jednoho z nejlepších golfových hřišť v České republice. Naleznete zde 15 km (3x5 km) profesionálně upravených tratí, vhodných pro klasický styl nebo bruslení, ve třech výkonnostních kategoriích (černá, červená, modrá), a kluziště. Díky atraktivitě běžkování a celoročnímu využití resortu jsou po celý rok otevřeny i restaurace a bary.

Tee House Čeladná spojuje kvalitní architekturu
a neopakovatelnou atmosféru Beskyd
s možností prémiového vyžití

Pro Shop & Academy
Restaurant & Bar
Club Apartments
Grand Events
Horse Academy
Snow Aréna
 
Zásady zpracování osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním všech mých osobních údajů obsažených v tomto formuláři společnostíGolferia House, a.s, se sídlem č.p. 741, 739 12 Čeladná, IČ: 05278121 („správce“) (příp. jeho zaměstnanci a spolupracujícími osobami) pro účel zasílání (elektronicky/telefonicky) obchodních sdělení souvisejících a/či navazujících na nabídku bytových/nebytových jednotek v projektu „Tee House Čeladná“, zejm.pro účely přípravy smluvní dokumentace. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, jsem si vědom/a svých práv dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zejm. podle § 12 a 21. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.
zavřít
Poptat
Předrezervace
Pokud jste již registrovaným klientem a vyjádřil jste souhlas se zpracováním osobních údajů vepište Váš registrační email.
 
Nový klient
 
V případě, že poptáváte byt, nebo provádíte rezervaci bytu, není dle zákona o ochraně osobních údajů nutný souhlas se zpracováním osobních údajů, nicméně Vás chceme ujistit, že Vaše kontakty budeme střežit jako oko v hlavě a nebudou nikomu prodány.
Informace o ochraně osobních údajů
zavřít
Chcete být v obraze?
Děkujeme za poptávku!
Pokud však chce být informováni o projektech společnosti Golferia House, a.s., bez Vašeho souhlasu to nepůjde.
Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti
Golferia House, a.s.
Plné znění Práv a povinností v souvislosti s osobními údaji a ucelené informace týkající se souhlasu se zpracováním osobních údajů najdete na webových stránkách ZDE.